Esentepe Mah, Kolektif House Levent, Talatpaşa Cd. No:5, 34394 Şişli/İstanbul

Yazılım

Gino Company > Yazılım

Yazılım x

İhtiyaca yönelik yazılım çözümler

“Custom Solution” Sloganımızdan da anlaşılacağı üzere firmanızın ihtiyaçlarına uygun olarak platform bağımsız ürettiğimiz projeler ile hem verimlilik artışı sağlıyor hem de işlerinizin takibini kolaylaştırıyoruz .

İster bilgisayar için  isterseniz mobil uygulamalar geliştirerek tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmayı amaçlıyoruz.

İş Yapma Modelimiz ve Süreç x

1

 

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Özel süreçler özel çözümler ister.. Fikirleri veya projeleri hayata geçirmek için en etkili yöntem müşterilerimizi dinlenmekten geçiyor. Sonuç odaklı yaklaşımlarımızla tam istediğiniz çözüme ulaşmanızı sağlıyoruz.

2

 

Tasarım

İyi tasarımla büyük tasarım arasındaki fark zekadır.. Kullanıcılarımıza göz alıcı ve benzersiz tasarımlar sunup potansiyel müşterilerini ve kurumsal itibarlarını güçlendiriyoruz.

3

 

Fikir Alışverişi

Tüm süreç boyunca müşterilerimizle iletişim halinde kalıyor isteklerine önem veriyoruz.

4

 

Geliştirme ve Teknoloji

Teknolojide ki gelişmeleri yakından takip edip en güncel ve etkili alt yapıları geliştiriyoruz. Bilgilerinizin güvenliği için Sunucularımızı Avrupa ve Türkiye de en donanımlı veri merkezlerinde barındırıyoruz.

5

 

Destek

Yardım Etmeye Hazırız.. Satış sonrası müşterilerimize destek vermeye ve isteğe bağlı güncellemelere her zaman hazırız.
  • Analiz
  • Projelendirme
  • Yazılım
  • Destek
İhtiyaçlarınızı belirlemek üzere sizlerle beraber değerlendirmeler yapıyor , en faydalı ve doğru şekilde tamamlanması için analizlerimizi sizler ile paylaşıyoruz.
Karar kılınan projeler için baştan sona aşama aşama yazılımsal olarak ihtiyacı projelendiriyor , yazılım tamamlanana kadar ki sürecin işleyişini sizler adına takip ediyor ve raporluyoruz.
Uzman yazılım ekibimiz tarafından platform bağımsız şekilde proje için en uygun yazılımları kullanarak temiz kodlanmış ürünün yazılımını tamamlıyor , demolar ile sizlerinde kontrol edebilmesine imkan tanıyoruz.
Satış sonrası sizlere bir telefon uzaktayız