Esentepe Mah, Kolektif House Levent, Talatpaşa Cd. No:5, 34394 Şişli/İstanbul

Sosyal Medya Yönetimi

Gino Company > Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi x

Sosyal medya internet ortamındaki görünen yüzünüz

Yaşadığımız dijital çağda küçük veya büyük tüm işletmeler hedef kitleleriyle iletişim kurmak, markalarını tanıtmak ve 7/24 ulaşılabilir olmak için sosyal medya mecralarında doğru bir sosyal medya yönetimi ile aktif rol almak zorundalar.

Her sosyal medya hesabı olan sosyal medya uzmanı değildir , işletme hesaplarınızı sosyal medya uzmanlarına bırakmanız kurumsal kimliğinizin korunması açısından çok önemlidir.

Analiz x

Firmanızın bulunduğu sektöre özel ,  sizin vereceğiniz bilgiler ve istekler ışığında detaylı bir analiz uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanır

Grafik Tasarım x

Uzman Grafikerimizin hazırladığı sosyal medya hesaplarınızı ziyaret eden insanların ilgisi çekecek göz alıcı grafik tasarımlar hazırlıyoruz.

Rakip Analizi x

Markanızın sosyal medyadaki durumunu inceleyip markanın eksik ve yanlış yönlerini tespit ettikten sonra , rakip markaların sosyal medyadaki durumlarını inceliyor ve raporluyoruz.

Müşteri Yönlendirme x

Sosyal medya hesaplarınızdan sizlere gelen soru görüş ve önerileri sizlere yönlendiriyor isterseniz sizin adınıza  önceden belirlediğiniz hazır cevaplar ile geri dönüş sağlıyoruz.

İçerik Yönetimi x

Markanıza, hedeflerinize ve hedef kitlenize uygun içerik hazırlayarak hedef kitlenizi sosyal medyada harekete geçirecek içerikler üretiyoruz

Raporlama x

Tüm bu süreçte geri dönüş oranları , görüntülenme , beğeni , takipçi v.b. bütün bilgileri sizlere haftalık ve aylık olarak detaylı ve anlaşılır grafikler hazırlayarak paylaşıyoruz.