Web Site

İnternette ki görünen yüzünüz

image

Bir konu, ürün, marka, kurum ya da kişi hakkında bilgi edinmek istediklerinde arama motorları üzerinden kaynak web sitelerine yönelmektedirler.

Sosyal medya hesapları her ne kadar yaygın olarak kullanılsa da web siteleri, güvenilir kaynak olarak daha etkili bir yöntemdir. Bu anlamda web sitesi olan bir marka, şahıs ya da işletme; profesyonel imaj sunması açısından web sitesi olmayan rakiplerine göre daha avantajlı konumdadır. Kurumsallaşma ya da profesyonelleşme konusunda yönünde daha iyi olduğu imajını sunmaktadır.

Sadece ulaşılmak istenen hedef kitle ya da potansiyel müşteriler açısından değil, aynı zamanda etkileşimde olunan hedef kitleye (mevcut müşteriler ya da takipçilere) sunulan web sitesi, prestij açısından da rekabette puan kazandırmaktadır.

Günümüzde web siteleri; işletmeleri, markaları, sunulan hizmetleri ya da şahısları sanal ortamda temsil eden en etkili araçlardan biri haline gelmiştir. Ürün satışı yapan bir mağaza için fiziksel mağazadan daha fazla satış yapan bir ortam oluşturmuştur. Bir marka ya da kişiyi, mekân ve zaman kısıtlarından dolayı fiziksel olarak ulaşamadığı hedef kitleye ulaştırması açısından web sitesi etkili bir araçtır.
Web sitesi hem hedef kitleye ulaşım hem de hedef kitlenin ulaşmasını sağlayan çift yönlü bir araçtır. Üstelik web sitesinde sunulan bilgiler, web sitesinin sahibi olan kurum ya da şahısın inisiyatifi doğrultusunda oluşturulmaktadır. Hedeflerin ve kim olduğunun bilgisi, web sitesi aracılığıyla insanlara daha etkili bir şekilde anlatılabilir.

Bugün birçok işletme, şahıs ya da marka web sitesi sayesinde hedef kitlesini genişletmekte, SEO çalışmaları ve internet reklamları ile daha etkili ve uygun maliyetlerle hedef kitlelerine ulaşmaktadır.

Ne tür bir web sitesine ihtiyacım var ?

Siteniz üzerinden satış yapmayı planlıyorsanız bir E-Ticaret sitesine ihtiyacınız olacaktır yada insanlarını sizin hakkınızda bilgi alıp ulaşabilecekleri online bir adres için kurumsal bir web sitesi yeterli olacaktır.

Ne kadar sürede teslim edilir ?

İsteklere bağlı olarak 1 ila 2 hafta içinde siteleri teslim ediyoruz.

E-Ticaret için ödeme yöntemleri entegrasyonu mevcut mu ?

Evet istediğiniz ödeme yöntemi ile entegre edebiliyoruz.

Web sitesi ne kadara mal olur ?

Müşterilerimizin isteklerine göre değişkenlik gösteren fiyatlarımız 15000 TL ‘ den başlamaktadır.

Satın almadan web sitesi kiralayabilir miyim ?

Evet, web sitelerini senelik anlaşmalar da kiralayabiliyoruz.

Web Site kiralama avantajları neler?

  • Web Sitenizi kiraladığınız da tüm teknik sorumluluk tarafımızca üstlenilir.
  • Web Siteniz düzenli olarak yedeklenir.
  • Bulut güvenlik ağımıza eklenir ve saldırılara karşı korunur.
  • Hosting benzeri tüm site giderleri tarafımızca karşılanır.

Web Site kiralama için ilk kurulum ücreti öder miyim ?

Taahhüt aldığımız müşterilerimizden web site kurulum ücreti almıyoruz.

Web Site kiralamanın aylık maliyeti ne kadar ?

Kiralama ücretlerimiz aylık 1000 TL den başlamaktadır.