Esentepe Mah, Kolektif House Levent, Talatpaşa Cd. No:5, 34394 Şişli/İstanbul

Web Site

Gino Company > Web Site

Web Site x

Bir konu, ürün, marka, kurum ya da kişi hakkında bilgi edinmek istediklerinde arama motorları üzerinden kaynak web sitelerine yönelmektedirler.

Sosyal medya hesapları her ne kadar yaygın olarak kullanılsa da web siteleri, güvenilir kaynak olarak daha etkili bir yöntemdir. Bu anlamda web sitesi olan bir marka, şahıs ya da işletme; profesyonel imaj sunması açısından web sitesi olmayan rakiplerine göre daha avantajlı konumdadır. Kurumsallaşma ya da profesyonelleşme konusunda yönünde daha iyi olduğu imajını sunmaktadır.

Sadece ulaşılmak istenen hedef kitle ya da potansiyel müşteriler açısından değil, aynı zamanda etkileşimde olunan hedef kitleye (mevcut müşteriler ya da takipçilere) sunulan web sitesi, prestij açısından da rekabette puan kazandırmaktadır.

Günümüzde web siteleri; işletmeleri, markaları, sunulan hizmetleri ya da şahısları sanal ortamda temsil eden en etkili araçlardan biri haline gelmiştir. Ürün satışı yapan bir mağaza için fiziksel mağazadan daha fazla satış yapan bir ortam oluşturmuştur. Bir marka ya da kişiyi, mekân ve zaman kısıtlarından dolayı fiziksel olarak ulaşamadığı hedef kitleye ulaştırması açısından web sitesi etkili bir araçtır.
Web sitesi hem hedef kitleye ulaşım hem de hedef kitlenin ulaşmasını sağlayan çift yönlü bir araçtır. Üstelik web sitesinde sunulan bilgiler, web sitesinin sahibi olan kurum ya da şahısın inisiyatifi doğrultusunda oluşturulmaktadır. Hedeflerin ve kim olduğunun bilgisi, web sitesi aracılığıyla insanlara daha etkili bir şekilde anlatılabilir.

Bugün birçok işletme, şahıs ya da marka web sitesi sayesinde hedef kitlesini genişletmekte, SEO çalışmaları ve internet reklamları ile daha etkili ve uygun maliyetlerle hedef kitlelerine ulaşmaktadır.

Responsive x

Bütün mobil cihazlarla uyumlu tasarımlar sunuyoruz

Barındırma x

Avrupa ve Türkiye sunucularımızı en güvenli hizmet sağlayıcılarında barındırarak %99.5 uptime garantisi veriyoruz

SEO x

SEO dostu hazırlanan sitelerimiz Google sıralamanıza yuksek katkı sağlar

Bootstrap x

Düzenli ve kısa kodlamaları kullanarak SEO skorunuzu yükseltiyoruz

Dizayn x

Göz alıcı temaları işletmenize uygun renk ve dizaynlar ile tasarlıyoruz

Arayüz x

Dünya da en yaygın kullanılan kod altyapılarını geliştirerek kullanıcı dostu siteler hazırlıyoruz

Detaylı Bilgi Almak İstediğiniz Hizmeti Seçin x