Esentepe Mah, Kolektif House Levent, Talatpaşa Cd. No:5, 34394 Şişli/İstanbul

Reklam Yönetimi

Gino Company > Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi x

Reklamlarınızın yönetimini bize bırakın paranızı verimli kullanın

Reklam yönetimi, reklam veya pazarlama stratejisi anlamına gelir. Reklam yönetimi, reklam verenlerin pazarlama işlemlerinin profesyonellerce yönetilmesini ifade eder. Özellikle internet ortamında çok fazla pazarlama aracı bulunduğundan, reklam veren bu alanda uzman değilse, verimsiz ve maliyetli reklamlar yapacağından, reklam yönetimi uzmanları ile çalışma sizlere maliyet değil kazanç sağlar.

Analiz x

Reklamlarınızı yayınlamadan önce uzman ekiplerimiz tarafından detaylı analiz raporu hazırlanır, bu rapor ışığında sizin bütçenize uygun efektif  bir yol haritası belirlenir.

Sosyal Medya reklamları x

Sosyal medya reklamlarınızı yayınlarken dikkat etmeniz gereken kriter sayısı normal reklamlardan daha fazladır. Sosyal medya reklamlarında yaş aralığı , cinsiyet, lokasyon , ilgi alanları gibi pek çok değişkeni barındırır.

Rakip Analizi

Piyasadaki muhtemel rakipleriniz ile ilgili ne kadar harcama yaptığı , hangi tarihlerde yoğunlaştığı , hangi ürünleri reklam ile ön plana çıkardığı sizlerle detaylı bir rapor halinde paylaşılır.

Bütçe Yönetimi x

En önemli konulardan biri olan bütçe yönetimi sizin belirlediğiniz bütçeyi en efektif ve verimli şekilde kullanarak size yüksek ROI oranları ile kazanç sağlıyoruz.

Google Adwords x

Google reklamlarınızı yayınlarken farklı anahtar kelimeler , farklı lokasyonlar için farklı ücretler çıkar . Google Adwords konusunda uzman ekibimiz bütçenizi optimize ederek sizlere %100 + tasarruf sağlar.

Raporlama x

Tüm bu süreçler bizim tarafımızdan gerçekleştirilirken sizlere detaylı grafikler ve veriler ile tüm harcama , geri dönüş , ulaşılan kişi sayısı v.b. istatistikleri haftalık ve aylık olarak raporluyoruz.